שרות לסוכן ביטוח

לכל סוכנות ביטוח בתחום הרכב, ישנם תיקים קטנים ובינוניים של לקוחות אשר נפגעו בתחום נזקי גוף או רכוש. מבוטחים אלו זכאים לפיצויים בגין הסבל או הנזק שנגרם להם.

תיקים אלו בדרך כלל זוכים לטיפול מול חברות הביטוח על ידי סוכני הביטוח עצמם או על ידי עורכי דין שאינם מתמחים בתביעות עם תיקים קטנים ובינוניים. מטבע הדברים, במשרד המחפש תיקים גדולים ומתעדף תביעות לפי גובה הפיצוי הצפוי, מעלים תיקים אלו אבק והמבוטחים לא זוכים ליחס המגיע להם.

משרד עו"ד זמלר, מתמחה בטיפול ממוקד ומסודר בתביעות קטנות ובינוניות, במהירות וביעילות. אנו מתמחים בפינוי השולחן עבור סוכנות הביטוח ופיתוח פתרונות בוטיק ללקוחות סוכנות הביטוח ועל ידי כך חוסכים לסוכני הביטוח "כאב ראש" מיותר.

משרד עורכי דין זמלר מספק לסוכני הביטוח טיפול ושירותים משפטיים מלאים לנפגעי תאונות הדרכים (נזקי גוף ו/או רכוש) מול חברות הביטוח לקבלת פיצויים לנפגעים, ובכך מוריד מסוכני הביטוח עבודה מיותרת וטרחה מעיקה. היכרותנו עם חברות הביטוח מאפשרת לנו להפוך ליחידה משפטית אינטגראלית בתוך סוכנות הביטוח ולטפל בלקוחות הסוכנות כאילו רכשו את הפוליסה דרכנו.

במשרד עורכי דין זמלר לא מתייחסים לתיק על פי גודלו, אצלנו דין התיק הקטן ביותר כדין תיק הגדול ביותר. אנו מתמחים בתביעות מסוג זה ומגיעים לתוצאות הטובות ביותר ביעילות, במהירות וכל זאת ללא פשרות על חשבונו של המבוטח, כך שכל הצדדים מרוצים.

כיום משרד עורכי דין זמלר, הינו היחיד בתחום המתמחה במתן שירותים מסוג זה לסוכני הביטוח, ואשר עובד בשיתוף עם סוכנויות ביטוח רבות.

מטרתנו להפוך כל מבוטח בזמן הקריטי בו הוא זקוק לסוכן הביטוח, ללקוח מרוצה ומפוצה! בדרך זו כל לקוח בסוכנות הביטוח רוכש בצמוד לפוליסה, גם ייעוץ וטיפול משפטי הכלול במחיר הפוליסה. סוכנות הביטוח שלך משדרגת את מוצריה ומבדלת עצמה מול סוכנים שאינם מלווים על ידינו.

כתיבת תגובה