כתבו עלינו בתקשורת …

עיתון כפר גנים פתח תקווה גיליון יולי 2018 תושב החודש עו"ד שחר זמלר

"רואה את האדם ולא את התיק המשפטי"

הכירו את עו"ד שחר זמלר. כבר כנער תבע שחר ב"תביעות קטנות" בגין מקרים שאירעו לו וזכה במשפטים. כיום, עו"ד זמלר, בעל היכולת לאתר במדוייק את האותיות הקטנות והקריטיות, מצליח מאוד ואף מתרגש במקרים המיוחדים.

משרד עורכי דין שחר זמלר ושות' אחד המומלצים בפתח תקווה

משרד עורכי דין וגישור, שחר זמלר ושות', משרד משפחתי עם נשמה גדולה המתמחה בנזיקין, ביטוח, תאונות דרכים וזכויות יוצרים, נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בפתח תקוה, בתחום תאונות הדרכים והביטוח.

בטריבונה תובע כלי תקשורת על שימוש בתמונת אייל גולן

האתר בטריבונה, העוסק בחייהם של זמרים ים-תיכוניים, טוען כי חדשות 2 ו-10 קשת-מאקו, "הארץ", "ידיעות אחרונות", Ynet ונענע 10 הפרו זכויות קניין רוחני.

פרשת "הזמר המפורסם" שהפכה במהרה לפרשת אייל גולן, הסעירה את המדינה כשהתפוצצה בסוף השנה שעברה. כולם חיפשו ופירסמו תמונות של הזמר עם נערות צעירות, והפרסומים על גולן ואביו, דני ביטון, מילאו עמודי חדשות שלמים במשך שבועות.

תביעה: "מראות אימאג' סחטה מיליונים מהגולשים"

גם אתם קיבלתם איום בתביעה על סך 100,000 שקל בגלל שהשתמשתם בתמונה שמצאתם באינטרנט?היום (ד") הוגשה לביהמ"ש בת"א בקשה לתביעה ייצוגית נגד חברת מראות אימאג', ששולחת מכתבי תביעה בשם גטי אימאג'ס הבינלאומית. התביעה דורשת ממראות להחזיר עשרות מיליוני שקלים לאלפי גולשים ישראלים שקיבלו מכתבי תביעה – נבהלו, ושילמו; מראות אימאג': "התביעה שהוגשה מלאה בנתונים שקריים"

בית המשפט ביטל את דרישתה של מראות אימג' לפיצוי כספי מגולשת שהשתמשה בתמונה שנמכרת במאגר שלה. אחרי שנים שבהן גבתה נציגתה של גטי אימג'ס בישראל מיליוני שקלים מגולשים – עשויה הפסיקה החדשה לשחק תפקיד בתביעה ייצוגית, שדורשת ממראות להשיב 47 מיליון שקלים לגולשים. מראות אימג': "אין ויכוח על כך שהתמונה נגנבה. נערער"

בקשה לתביעה ייצוגית בסך כ-47 מיליון שקל כנגד חברת מראות אימאג'

בקשה לתביעה ייצוגית בסך כ-47 מיליון שקל הוגשה בשבוע שעבר לבית המשפט המחוזי בתל אביב כנגד חברת מראות אימאג'. בבקשה נטען כי "מראות אימאג' אחראית להונאה משפטית מתוחכמת, רחבת היקף ומתוכננת היטב, הנמשכת שנים, בעודה מצליחה ל'סחוט' מיליוני שקלים מתוך אלפי קורבנות חפים מפשע, כתוצאה ממצג שווא, ביודעין ובמסווה של בעלי זכויות היוצרים או בעל רישיון ייחודי או בעל הזכות לתבוע לבד".

הסכם פשרה לתשלום בגין הפרת זכויות יוצרים בתמונה יבוטל מחמת הטעייה

חברה שטענה, כי הינה נציגתה הבלעדית של חברה אמריקאית בעלת בנק תמונות, הגיעה להסכם פשרה עם אישה, שלטענתה, פרסמה תמונה באתר אינטרנט תוך הפרת זכויות היוצרים של החברה האמריקאית. לאחר שהמפרסמת דרשה לבטל את ההסכם מחמת הטעייה, בטענה שבדיעבד התברר לה שלשתי החברות אין רשיון ייחודי בתמונה, הגישה החברה תביעה לקבלת הכספים ע"פ ההסכם. מה קבע ביהמ"ש?

כתבה ב"ידיעות אחרונות" – ייצוגית נגד קל אוטו צ'מפיון מוטורס

"קל אוטו מכרה לי רכב מתצוגה בלי לגלות לי"

האם קל אוטו מכרה ללקוח רכב חדש, מבלי ליידעו שהוא היה רכב תצוגה, ושוחרר מהמכס שנה קודם?

ייצוגית נגד קל אוטו צ'מפיון מוטורס – כתבה בידיעות אחרונות

Comments are closed.