ביטוח

חברות הביטוח הם בדיוק כמו בתי קזינו !

הן תמיד ירוויחו, ואתם בדרך כלל תפסידו !

 מי מכם לא נתקל אי פעם בחברת ביטוח שהשיבה "אנו דוחים את תביעתך" ?

כל אדם בישראל משלם בדרך זו או אחרת בגין ביטוח כלשהו, למקרה שחס וחלילה ייתקל באירוע כלשהו, אשר יידרש ממנו הוצאת כספים גדולה, בה יצטרך להיעזר בכספי הביטוח כפיצויים.

מידי יום מוגשות מאות תביעות לחברות הביטוח בכל התחומים (כגון: ביטוח אלמנטרי (ביטוח רכוש), ביטוח חיים, ביטוח בריאות וכד') אך לצערנו, חברות הביטוח נוטות ברוב המקרים לנסות "להתחמק" מתשלום פיצויים עבור המבוטח, וזאת על ידי תרגילים משפטיים שונים.

בסופו של יום, בעקבות התרגילים המשפטיים הללו, המבוטח יישאר "קירח" מכאן ומכאן. הוא גם ישלם תקופה ארוכה בגין ביטוח, וגם ביום בו תיפול עליו צרה מהשמיים, והוא ירצה להפעיל את הביטוח – חברות הביטוח ימצאו או לפחות ינסו הכל בשביל למצוא את הדרך מדוע אינן צריכות לשלם, או שינסו על ידי שיטת "המצליח" להערים על המבוטח ולקזז לו סכומי כסף שלא לצורך.

משרד עורכי דין זמלר ושות' מתמחה בהתמודדות מול חברות הביטוח בכל התחומים, משרד עורכי דין זמלר ושות' מייצג תיקים נגד חברות הביטוח על כל סוגיהם.

שיטת "המצליח" של חברות הביטוח לא עובדות על צוות המשרד, שכן הצוות מכיר את התרגילים המשפטיים של חברות הביטוח ויודע כיצד להתמודד איתם.

במשרד הוקמה מחלקה מיוחדת שמטפלת אך ורק בתיקי ביטוח, שכן התיק הקטן ביותר והתיק הגדול ביותר מקבלים יחס וטיפול משפטי זהה לחלוטין.

כתיבת תגובה