גם תאונת דרכים קלה ביותר שווה כסף!

הייתם מעורבים בתאונת דרכים? דרשו מחברת הביטוח את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

כאשר נהג רכב פרטי או נוסע ברכב נפגעים קלות בתאונת דרכים, לרוב הם אינם מייחסים חשיבות לפגיעות הגוף הקלות ואינם מעלים על דעתם, כי הם זכאים באופן אוטומטי לפיצוי כספי מחברת הביטוח, בגין נזקי הגוף הקלים שנגרמו להם כתוצאה מהתאונה.

הדבר נכון גם לגבי פגיעה ברכב תחבורה ציבורית, אופנועים וכל כלי תחבורה אחר.

כאשר אתם מבטחים את רכבכם בביטוח חובה, אתם משלמים אלפי שקלים בשנה למקרה של תאונה. לכן, בקרות תאונת דרכים, ולו הקלה ביותר, זכותכם לדרוש מחברת הביטוח את אלפי השקלים שמגיעים לכם, ללא כל קשר לאחריותכם בגרימת התאונה.

גם במקרה שבו נפגעתם בעת עלייה או ירידה מהרכב, כולל חבלה מדלת הרכב או מתא המטען או אם, למשל, נפלתם בתוך אוטובוס, גם אז אתם זכאים לפיצוי מחברת הביטוח שבה מבוטח הרכב, בין אם הוא רכב פרטי או ציבורי.

מדינת ישראל מחייבת כל רכב בביטוח חובה. משמע- כל נהג, נוסע ברכב או כל מי שהרכב יפגע בו- מבוטחים בביטוח נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים.

לכן, במידה שהייתם מעורבים בתאונת דרכים, אף אם נדמה כי נפגעתם פגיעה קלה ביותר, גשו להיבדק בחדר מיון או במוקד רפואי והיעזרו בעורך דין שמתמחה בתחום, כדי שידרוש עבורכם את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

אין זה משנה כלל אם אתם אשמים בגרימת התאונה, ואם לאו.

בכל מקרה שבו הייתם מעורבים בתאונת דרכים, אתם זכאים באופן אוטומטי לפיצויים בסכום של אלפי שקלים מחברת הביטוח, בגין נזקי הגוף שנגרמו לכם.

This entry was posted in כללי and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.